Aktualitātes

Marijai jau kopš bērnības patīk rīkot svētkus. Tieši tāpēc, savas 2023. gada vērienīgās jubilejas – 30 gadi uz skatuves un dzīves rituma - 50, vēlas atzīmēt ļoti krāšņi un priecīgi. Mūsu Ziemeļzemes platuma grādos Saules gaisma un siltums ir ļoti maz, tāpēc Marija vēlas dāvāt publikai savu sen sapņos iedomātu koncertu “FIESTA de MARIA”.

Marijas Naumovas jubilejas koncerts “FIESTA de MARIA”

KONCEPTS UN SATURISKAIS APRAKSTS


Marijai jau kopš bērnības patīk rīkot svētkus. Tieši tāpēc, savas 2023. gada vērienīgās jubilejas – 30 gadi uz skatuves un dzīves rituma - 50, vēlas atzīmēt ļoti krāšņi un priecīgi. Mūsu Ziemeļzemes platuma grādos Saules gaisma un siltums ir ļoti maz, tāpēc Marija vēlas dāvāt publikai savu sen sapņos iedomātu koncertu “FIESTA de MARIA”. Muzikāls koncertšovs ugunīgi saulainos Latino ritmos. Šie svētki būs kā tāds neliels brazīļu festivāls, kurā mijiedarbosies kubiešu un meksikāņu deju ritmi, kā arī argentīniešu kaisle un Marijai tik mīļās Samba un Bossa Nova.

Uz skatuves būs brīnišķīgu mūziķu komanda un viesi no dažādām Saules siltuma apdāvinātām valstīm. Tādām kā Francija, Brazīlija, Čīle u.c.

Muzikālā materiāla aranžijas veidos patiesi fantastisks mūziķis, ģitāras virtuozs, komponists un Marijas, kā arī Latvijas mūziķu draugs no Parīzes – Sebastjens Žinjo (Sebastien Giniaux), (Francija), kurš šajā projektā būs tandēmā ar Žorisu Viskuesnelu (Joris Visquesnel), (Francija). Sebastjens koncertā spēles ģitāru un čellu, bet Žoriss - brazīļu ģitāru Kovakinjo.

Uz skatuves viņiem piebiedrosies perkusionisti - Miguels H. Giraldi (Čīle) un Rodrigo Manfrinatti (Brazīlija).

Protams, arī Marijas ilggadējie skatuves partneri, Latvijā pazīstamie mūziķi: Rolands Beļēvičs (klavieres), Andris Buiķis (bungas), Norberts Skraucis (bass), Jegors Kovaikovs (ģitāra), Artūrs Noviks (bandeņions), Zintis Žvarts (saksafons), Normunds Piesis (trompete), Uldis Ziediņš (trombons).

Marijas jubilejas koncertā uz skatuves būs sagaidāmi arī viņas draugi – dziedātāja, aktrise Līga Robežniece (vokāls), projekta “Dejo ar zvaigzni” deju partneris - Agnis Rūja un dejotāja Viola Abramova, ka arī ugunīgā dejotāja no Brazīlijas – Vanessa. Neizpaliks arī pārsteiguma viesi.


Koncerta programmā skanēs: publikai zināmas un sen nedzirdētas dziesmas no Marijas gadu gaitā izloloto albumu klāsta, koncertu repertuāra un izrādēm - pavisam citā skanējumā. Maestro Raimonda Paula, Nika Matvejeva, Ivara Musta dziesmas ar apburošajiem Jāņa Petera, Imanta Ziedoņa, Guntara Rača, Valda Atāla, Ojāra Kalniņa, Marata Samauska un citu autoru vārdiem. Tiks iekļautas arī Marijas pašas īpaši radītās dziesmas Starptautiskā dziesmu konkursa ”Eirovīzija” skatuvei – “I wanna”, “Hey boy follow me” un daudzas citas melodijas, kas mīļas ne tikai dziedātājai, bet arī klausītājiem un skatītājiem.

Lai arī koncerts solās būt gana retrospektīvs, protams, skanēs pavisam jaunas dziesmas, kas tiek radītas tieši šiem jubilejas koncertiem, kā arī daži pasaules hiti, kuriem skanot, nav iespējams nosēdēt mierīgi uz vietas, jo tā vien gribās dejot.

Šie svētki nav iedomājami bez krāšņiem kostīmiem, dejām, negaidītiem viesiem un patīkamiem pārsteigumiem.

Dzīve, lai cik sarežģītiem scenārijiem rakstīta, ir kā šampanietis – dzirkstoša, neaizmirstama un unikāla!


Koncertu norises vietas un laiks:

24.08. / 19:00 Jelgava - Brīvdabas koncertzāle “Mītava”

25.08. / 19:00 Liepāja – Koncertdārzā “Pūt vējiņi”

26.08. / 19:00 Cēsis - Koncertzāle “Cēsis”

27.08. / 19:00 Jūrmala – Dzintaru koncertzāle

12.10. / 19:00 Valmiera – Kultūras centrs

13.10. / 19:00 Ogre – Kultūras centrs

14.10. / 19:00 Daugavpils Kultūras pils

15.10. / 18:00 Rēzekne – Latgales vēstniecība “Gors”Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs, internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/26091


Organizators: SIA SINKOPA

Lasīt vairākLasīt mazāk
Vēlos aicināt Jūs pabūt kopā FRANČU SAULRIETA VAKAROS skaistas mūzikas pavadījumā, apburošajās Latvijas muižās un pilīs - vasaras mūzikas koncertprogramma “Franču Saulrietā”.

Vasaras mūzikas koncertprogramma “Franču Saulrietā”

Dziedātāja Marija Naumova

Vasaras mūzikas koncertprogramma “Franču Saulrietā”


Šī gada vasarā aprit 15 gadi kopš mēs ar vīru un meitu iesēdāmies savā mazajā busiņā, lai dotos uz Parīzi, kur palikām deviņus skaistus savas dzīves gadus. Francijas, it īpaši Parīzes gaisā, virmo neaprakstāma brīvības un neatkarības sajūta, vieglums, romantika un dzīvesprieks, kas atspoguļojas arī viņu mūzikā. Un kā gan bez mīlestības apcerējuma tajā!
Es vēlos aicināt Jūs pabūt kopā FRANČU SAULRIETA VAKAROS skaistas mūzikas pavadījumā, apburošajās Latvijas muižās un pilīs. Mēs esam sagatavojuši akustisko programmu, kurā būs dzirdamas manas vismīļākās franču dziesmas.
Sāksim 14.jūlijā, kad ir Francijas Republikas diena, savukārt Jaunmoku pilī svinēsim kopā manu un visu Mariju vārda dienu.
Mēs Jūs ļoti gaidīsim! Nous avons hâte de vous voir!


Koncerta norises vietas:

14. JŪLIJS19:00BĪRIŅU PILS
22. JŪLIJS19:00JAUNMOKU PILS (Marijas Svētki)
12. AUGUSTS19:00MAZMEŽOTNES MUIŽA
19. AUGUSTS19:00VECGULBENES MUIŽA


Biļetes: Biļešu Paradīze tirdzniecības punktos klātienē un internetā

Organizators: SIA Sinkopa

Lasīt vairākLasīt mazāk
Dziedātāja Marija Naumova ielūdz Jūs uz koncertu "Mans sapnis", kas aicinās pievienoties sapņaini muzikālam ceļojumam skaisto melodiju pasaulē.

Marijas Naumovas koncerts MANS SAPNIS

Dziedātāja Marija Naumova ielūdz Jūs uz koncertu "Mans sapnis", kas aicinās pievienoties sapņaini muzikālam ceļojumam skaisto melodiju pasaulē. Skanēs dziesmas no dažādām mākslinieces koncertprogrammām: “Uz ilūziju tilta” un “Pa īstam” - orģināldziesmas, “Līdz gaišām asarām” - pasaules romanču stāsti, Francijas muzikālās pērles, kā arī Raimonda Paula mūzika, kas tiks veltīta Maestro 85 gadu Jubilejai. Koncertā izskanēs daudziem zināmas, iemīļotas un arī pavisam nedzirdētas dziesmas.

Kopā ar Mariju uz skatuves muzicēs viņas draugi mūziķi:

 • Rolands Beļevičs – klavieres, akordeons
 • Jegors Kovaikovs – ģitāra
 • Norberts Skraucis – kontrabass, bass ģitāra

Uz tikšanos!

Lasīt vairākLasīt mazāk
Dziesma precīzi un brīnumaini iezīmē šo, mums visiem tik neaizmirstamo, pārmaiņu laiku, kas liek mums aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt. Ziemas koncerttūre „Gavilējiet zvaigznes” noritēs šī gada decembrī.

Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts – „Gavilējiet zvaigznes”

2021. gada decembris

„ Šonakt klusi, klusi Debess atver vārtus
Un pa Lielo Piena Ceļu atnāk
Kāda spoža zvaigzne, spožākā no visām,
Lai pār Zemi atkal būtu Gaisma! ”

Šie ir vārdi no Ziemassvētku koncerta tituldziesmas “Gavilējiet, zvaigznes”, kuru radīja Niks Matvejevs. Dziesma precīzi un brīnumaini iezīmē šo, mums visiem tik neaizmirstamo pārmaiņu laiku, kas liek aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt.

Dziesmu klausieties te:
https://www.youtube.com/watch?v=50zoHlDkMXk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0NTtrMH9dlT9KZ56nW_J2FR6YT7SVZ57ct35WuZvs7qqivS_i_ZL5mfwI

Ziemassvētku programma ir veltījums mūsu visu mātei - ZEMEI!

Koncertā skanēs gan R. Paula, gan N. Matvejeva zināmas un pavisam nedzirdētas kompozīcijas, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas.

Koncertā muzicēs - Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas), Līga Robežniece (balss), Jegors Kovaikovs (ģitāra).

Koncertu norises vietas:

10. decembrī / 16:00 – Kultūras centrs Siguldas Devons
Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/103253

16. decembrī / 19:00 - Rēzekne, Latgales Vēstniecībā GORS
Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/81776

Koncerts vienā daļā. Ilgums - 90 min.

Uzmanību!

Marija Naumova soc. tīklos:

Lasīt vairākLasīt mazāk

Gavilējiet zvaigznes

Lasīt vairākLasīt mazāk

Vasara turpinās! Bet par to, kas būs pēc tam, PAR TO ES DOMĀŠU RĪT!

Jauna dziesma "Par to es domāšu rīt"

Vasara turpinās!

Bet par to, kas būs pēc tam, PAR TO ES DOMĀŠU RĪT!

Tā, vienā balsī apgalvo dziedātāja Marija Naumova, mūziķi un jaunās dziesmas autors Rustams Bagirovs, kurš kā Nīderlandes Konservatorijas Arnemā students sarakstīja šo dziesmu jau 2014. gadā, kad studēja Latīņamerikas mūzikas žanru, tā izpildījumu un akordeona spēli.

Rustams saka: “Šis man bija ļoti interesants un radošs izaicinājums, kurā uzdrīkstējos apvienot kubiešu mūzikas stilistiku ar latviešu valodas vārdiem.”
Kad pēc mācību beigām Rustams atgriezās Latvijā, viņš turpināja integrēt karstasinīgās mūzikas motīvus vēsajā Latvijas klimatā, meklējot te līdzīgi domājošas radošās personības.

Marija saka: “Man ļoti patīk jaunas idejas un tikšanās ar radošiem cilvēkiem. Ar Rustamu Bagirovu iepazinos salīdzinoši nesen un man iepatikās viņa muzikālās idejas! Tās ir gaisīgas, siltas un pozitīvas - tieši tādas ar kādām vēlos iepriecināt savus klausītājus. Mēs nolēmām sākt ar dziesmu - “Par to es domāšu rīt”, kas ir ļoti saulaina un mums - Ziemeļu puses cilvēkiem, tik nepieciešama! Tamdēļ mēs izdomājām pagarināt vasaru ar mūzikas palīdzību! Pozitīvu Jums klausīšanos!”

Mūzikas Autors - Rustams Bagirovs
Vārdu Autors - Rustams Bagirovs, Līga Robežniece, Irēna Saatčiane

Izpilda - Dziedātāja MARIJA NAUMOVA
Ierakstā piedalījās:
Norberts Skraucis /Kontrabass/
Rolands Beļevičs /Klavieres/
Jegors Kovaikovs /Ģitāra/
Perkusijas:
Rafa Nascimento - Congas
Rustams Bagirovs - Timbales, Bongo, Quiro, Hi-hat
Pūtēju grupa:
Reinis Ausmanis /Trompete/
Katrine Sabīne Kalniņa /Alta saksofons/
Inga Vamze /Tenora saksofons/
Sintija Millere /Trombons/
Dziesma tika ierakstīta - Sound Division Studios
Ieraksta skaņu inženieris - Ivars Ozols
MasterMix - Miks Strods

Foto - Svetlana HačaturovaMarija Naumova soc. tīklos:

Lasīt vairākLasīt mazāk
Šis gads lika mums aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt. Ziemas koncerttūre „Gavilējiet zvaigznes” noritēs šī gada nogalē - no 12. līdz 26. decembrim. Ziemassvētku programma ir veltījums mūsu visu mātei - ZEMEI!

Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts – „Gavilējiet zvaigznes”

2020. gada decembris

Latvijas Svētnamos un Kultūras centros

„ Šonakt klusi, klusi Debess atver vārtus
Un pa Lielo Piena Ceļu atnāk
Kāda spoža zvaigzne, spožākā no visām,
Lai pār Zemi atkal būtu Gaisma! ”

Šie ir vārdi no Ziemassvētku koncerta tituldziesmas “Ģavilējiet zvaigznes”, kuru radīja Niks Matvejevs. Šī dziesma tik brīnumaini iezīmē šo, mums visiem tik neaizmirstamo 2020. gadu, kas paliks atmiņās kā pārmaiņu laiks. Šis gads lika mums aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt.

Ziemas koncerttūre „Gavilējiet zvaigznes” noritēs šī gada nogalē - no 12. līdz 26. decembrim.

Ziemassvētku programma ir veltījums mūsu visu mātei - ZEMEI!

Koncertā skanēs gan R. Paula, gan N. Matvejeva zināmas un pavisam nedzirdētas kompozīcijas, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas.

Koncertā muzicēs - Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas), Līga Robežniece (balss), Jegors Kovaikovs (ģitāra).

Koncerti notiks:

12. decembrī – Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē
13. decembrī - Kuldīgas Kultūras centrā
17. decembrī - Rēzekne, Latgales Vēstniecībā GORS
20. decembrī - Rīga, Doma baznīcā
22. decembrī – Cēsu Sv. Jāņa Ev. Lut. baznīcā

Koncerts vienā daļā. Ilgums - 90 min. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja koncertā bez maksas.

Biļetes tiek tirgotas “Biļešu paradīzes” kasēs, internetā www.bilesuparadize.lv

Marija Naumova soc. tīklos:

Lasīt vairākLasīt mazāk

Jauna dziesma "Mātes rokas" - muzikāls sveiciens Mātes dienā 2020

Muzikāls sveiciens Mātes dienā 2020

Jauna dziesma, muzikāls sveiciens Mātes dienā 2020.

Dziesma "Mātes rokas"

Izpilda - Marija Naumova
Mūzikas Autors - Ingus Feldmanis
Vārdu Autors - Vēsma Kokle Līviņa, Līga Robežniece
Studijas Mix & Mastering - Andris Buiķis
Video - Dita Torstere Stepīte
Pavadošā sastāva mūziķi - Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Jegors Kovaikovs (ģitāra)

Līdz ar šo dziesmu - “Mātes rokas”, mēs sūtam bezgalīgi daudz mīlestības, atbalsta, laba vēlējumu un milzīgu pateicību visām mammām, vecmammām, omēm! Lai Jūs spēcina Mātes Zemes pavasara dzīvīgums un skaistums! Lai visas mammas, visā Pasaulē būtu veselas un dzīvespriecīgas, lai viņu bērni būtu laimīgi, līdzcietīgi un mīlestības pilni!

Lasīt vairākLasīt mazāk
Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, visi publiskie pasākumi ir atcelti!

Uzmanību!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, visi publiskie pasākumi ir atcelti!

#TiksimiesDrīz

Lasīt vairākLasīt mazāk
Muzikals stāstījums, kas veltīts pasaules romancēm
„LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM”
„ДО СВЕТЛЫХ СЛЁЗ”.
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī.
PIRMIZRĀDE – 5. februārī

Muzikals stāstījums, kas veltīts pasaules romancēm „LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM” „ДО СВЕТЛЫХ СЛЁЗ”

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī

PIRMIZRĀDE – 5. februārī

Marijas Naumovas muzikāls vēstījums, kas veltīts pasaules romancēm - to ceļam mūzikā, cauri laikam, valstīm un kultūrām. Aizkustinošas melodijas un stāsti par šī muzikālā žanra rašanos, mainību, dažādību un dzīvotspēju mūsdienās. Uzvedumā izskanēs daudziem zināmas, iemīļotas un pavisam nedzirdētas romances vairākās pasaules valodās.

Uzveduma dalībnieki: Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Jegors Kovaikovs (ģitāra), Andris Buiķis (bungas).

ĪPAŠIE VIESI – vijoles virtuozs, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmā vijole – Raimonds Ozols, kā arī apburošā Rīgas “čigāniete” – Viktorija Nikolajeva. Vairāk informācijas: http://www.mct.lv

RUS

Музыкальное повествование Марии Наумовой, посвященное мировому романсу - "путешествию" этого жанра сквозь время, страны и культуры. Трогательные мелодии и рассказы о появлении, изменчивости, разнообразии и востребованности романса сегодня. В программе будет много знакомых и любимых, равно как и малоизвестных призведений на разных языках.

Кроме Марии Наумовой заняты:

Роланд Белевичс (клавишные), Норберт Скрауцис (контрабас), Ингус Фелдманис (гитара), Егор Ковайков (гитара), Андрис Буйкис (ударные).

ОСОБЫЕ ГОСТИ - скрипач-виртуоз, первая скрипка Латвийского национального симфонического оркестра - Раймонд Озолс, а также очаровательная рижская «цыганка» - Виктория Николаева.

Lasīt vairākLasīt mazāk
„Man dzīvē viss ir tā - pa īstam!” – dzied Marija Naumova savas ziemas koncerttūres „Pa īstam” tituldziesmā, kas Latvijā izskanēs šī gada nogalē - no 1. līdz 26. decembrim. Ziemassvētku programma ir veltījums mātēm - mammas būtībai uz Zemes, kas ir visa pirmsākums, un milzu mīlestībai, kas ar to saistās.

Marijas Naumovas ziemas koncertprogramma –„Pa īstam”

2019. gada decembrī Latvijas Svētnamos un Kultūras centros.

„Man dzīvē viss ir tā - pa īstam!” – dzied Marija Naumova savas ziemas koncerttūres „Pa īstam” tituldziesmā, kas Latvijā izskanēs šī gada nogalē - no 1. līdz 26. decembrim. Ziemassvētku programma ir veltījums mātēm - mammas būtībai uz Zemes, kas ir visa pirmsākums, un milzu mīlestībai, kas ar to saistās.

Koncertā skanēs gan R. Paula, gan N. Matvejeva, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei.

Koncertā muzicēs R. Beļēvičs (taustiņi), N. Skraucis (bass), I. Feldmanis (ģitāra), J. Kovaikovs (ģitāra), A. Buiķis (bungas) un L. Robežniece (balss).


Koncerti notiks:

 • 1. decembris – Ādažu Kultūras centrs
 • 7. decembris – Ogres Kultūras centrs
 • 8. decembris – Rundāles pils Baltajā zāle
 • 15. decembris – Dubultu Evaņģēliski Luteriskā baznīca
 • 25. decembris – Tukuma Sv. Trīsvienības Luterāņu baznīca
 • 26. decembris - Alūksnes Kultūras centrs

Koncerts vienā daļā. Ilgums - 90 min. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja koncertos bez maksas.

Biļetes tiek tirgotas “Biļešu paradīzes” kasēs, internetā www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.


Marija Naumova soc. tīklos:

Facebook - @NaumovaMarija
Instagram - https://instagram.com/marija.naumova
Mājas lapa: http://www.marijanaumova.lv/
Hashtag: #marijanaumova #PaĪstam #ZiemasKoncerts

Lasīt vairākLasīt mazāk
Līdz ar pavasara putnu dziesmām ir pienācis laiks atskatīties un apkopot informāciju par ziemas projektā – “Latvijas Senioriem - Koncerttūre “Pa īstam”” paveikto, nospraužot jaunus mērķus labiem darbiem! Esam priecīgi, ka 12 koncertu laikā kaut mazliet spējām palīdzēt mūsus līdzcilvēkiem, kuri atrodas aprūpes centros un ir sociālo dienestu redzeslokā!

Latvijas Senioriem - Koncerttūre “Pa īstam”

Projekts. 2018. / 2019.

Dziedātāja Marija Naumova

“Latvijas SENIORIEM - Ziemas koncerttūre “Pa īstam””

Līdz ar pavasara putnu dziesmām ir pienācis laiks atskatīties un apkopot informāciju par ziemas projektā – “Latvijas Senioriem - Koncerttūre “Pa īstam”” paveikto, nospraužot jaunus mērķus labiem darbiem! Esam priecīgi, ka 12 koncertu laikā kaut mazliet spējām palīdzēt mūsus līdzcilvēkiem, kuri atrodas aprūpes centros un ir sociālo dienestu redzeslokā!

Šī projekta laikā 100 seniori ar pavadītājiem no dažādām vietām Latvijā tika ielūgti uz koncertiem, tā dāvinot iespēju piedzīvot svētkus un prieku, klausoties mūziku un sajūtot sevi kā daļu no sabiedrības, jo tieši socializēšanās, ir liela nepieciešamība visos aprūpes centros.

Projekta “Latvijas SENIORIEM - Koncerttūre “Pa īstam”” iesaistītās puses:

 • Marija Naumova un komanda -
 • Labdarības biedrība “NSUS/No sirds uz sirdi” -
 • “PNB - Banka” -
 • Koncertu apmeklētāji

Projekta ietvaros tika rasti finansiāli līdzekļi, kas tiek realizēti sociālā atbalsta iepirkumiem:

 • Ērgļu novada sociālās aprūpes centrs - Pacienta pacēlājs.
 • Viļakas sociālais aprūpes centrs - Tumšie aizkari visām istabiņām.
 • Viļakas sociālais aprūpes centrs, filiāle Šķilbēni - Tumšie aizkari visām istabiņām.
 • SIA "Pansionāts Rokaiži" - 50 jauni spilveni.
 • Madonas novada pašvaldības Barkavas pansionāts - 30 jauni spilveni.
 • "Pansionāts Rokaiži" - 50 jauni spilveni.
 • Barkavas panionātam - 30 jauni spilveni.
 • Viļakas SAC struktūrvienības Šķilbēnu sociālās aprūpes mājai - 56 jauni un skaisti nakts aizkari. Paredzēti visām centru istabiņām.
 • Viļakas SAC struktūrvienības Šķilbēnu sociālās aprūpes mājai - 32 jauni un skaisti dienas aizkari. Paredzēti visām centru istabiņām.

Pateicoties projekta ietvaros rastajiem finansiālajiem līdzekļiem, Ērgļu SAC “Kastaņās” tika piegādāts ilgi gaidītais pacientu pacēlājs. Šāds pacēlājs ļoti atvieglos personāla ikdienu, jo pacientu pacelšana un pārcelšana, it īpaši smagu (svara ziņā), ir smags fizisks darbs un bez šādas ierīces tas praktiski ir neiespējami.

Foto - Pacientu pacēlāja montāža un pārbaude jau pašā aprūpes centrā.

2019. gada 26. martā visas iesaistītās puses devās ciemos pie Ērgļu SAC “Kastaņas” iemītniekiem, kuri laipni nodemonstrēja jaunā pacēlāja funkcijas. Ir milzīgs prieks un liela vēlme darīt tālāk, lai PACIENTA PACĒLĀJS būtu pēc iespējas vairākos centros. Tas ir neaptverami, cik nepieciešama ir šāda konstrukcija, cik nozīmīga ikdienas dzīvē. Ciemojoties un komunicējot ar brīnišķīgajiem centra iedzīvotājiem, neviļus jāsecina, ka Latvija pati varētu tādus radīt.

No sirds pateicamies par silto uzņemšanu, īpaši centra vadītājai Ievai Dūdumai un viņas komandai! Novēlam būt tik pat draudzīgiem, atvērtiem, līdzcietīgiem un radošiem arī turpmāk!

Marija Naumova

Līga Robežniece, Rafails Balkins, Karine Kalniņa – M.N.Management

Līga Leontīne Uzulniece - NSUS/No sirds uz sirdi, vadītāja

Vitālijs Davidovskis - PNB – Banka, Latgales reģiona projektu vadītājs

Lasīt vairākLasīt mazāk